ZASŁYSZANE

Temat: Czy ktoras dawla dziecku Hydroxyzinum?
Moja nie przespala calej nocy do 3 roku zycia, i czasami jeszcze wstaje i wyje. Nigdy nie dalam jej nic takiego i nawet by mi do glowy nie przyszlo dac. Idz do neurologa z dzieckiem , nie bierz recepty od kolezanki lekarza. Idz do specjalisty to moze byc bipolaryzm ktory trzeba leczyc albo zupelnie co innego. Jedynie co mozesz zrobic to melisa z rumiankiem na noc i wizyta u dobrego neurologa. Nigdy nie zadowalaj sie recepta na lek, szukaj przyczyny takiego zachowania a nie otepiaj dziecko.
Źródło: forum.dziecko-info.com/showthread.php?t=189714Temat: Mamusie po 30-stce czyli "kącik mamutków"
Anulka mozna sie wurzyc na maksa! Dobrze,ze zadziałało My byliśmy dzisiaj na bilansie i wyszło,ze ja to patologiczna matka jetem,dziecko zanidebuje ale sie wq..... i powiedzialam swoje. Bo pani mowi,ze dziecko nie chce mowic i nie nawiazało kontaktu z piekegniarka. Ja na to: A jak ma nawiazac z obca kobieta? To jest prawidłowa reakcja. konnsternacja! Dalej, dlaczego nie chodze do neurologa z dzieckiem? POwinnam! bO neurolog nie widziała takiej koniecznosci! Dalej: Dostała pani skierowanie na rehabilitacje... Tak ale na MOJA interwencje! Bo do tego czasu tylko wszyscy w pzrychodni kiwali głowami i mówili,ze Zosia jest leniwa! Dalej:Dlaczego dziecko nie było wporadni endikrynologicznej?( z wyrazem twarzy ty wyrodna!) Bo córka miala wrastajacy paznokiec i zabieg był w terminie wizyty a pozniej nie było wolnych...
Źródło: parenting.pl/showthread.php?t=165


Temat: Ile kosztuje rehabilitacja?
Cytat: Napisał Kasiasta Weronika ma lekko wzmożone napięcie mięśniowe i jest już mocno w tyle z rozwojem ruchowym. A nie wiesz / nie wiecie dziewczyny czy rodzinny może też wypisać takie skierowanie? Do neurologa dopiero w sierpniu idziemy. Ogólny wypisuje do poradni rehabilitacyjnej a tam ogląda dziecko neurolog i kieruje na ćwiczenia.
Źródło: forum.dziecko-info.com/showthread.php?t=185368


Temat: Okulista
...i moja okulistka twierdzi że przy takiej wadzie gałka oczna wraz z siatkówka zawsze są słabsze. Oczywiście co okulista to inne zdanie ale w klinice okulistycznej w Katowicach tez mi przy innej okazji mówili że powinnam mieć cc. Karoolena Ja rodziłam w Kopreniku lekarza tez miałam z kopernka, a do okulisty poszłam do Mediciny przy Grzegórzeckim - na wiasem mówiąc bardzo dobra klinika z tego co wiem to sami lekarze korzystaja z niej. także byłam tam u neurologa z dzieckiem i tez jestem zadowolona. lady_of_avalon po laserze nie wolno rodzić naturalnie jest przeciwskazanie bo przy takim wysiłku sprzed zabiegu wada może wrócić. Byłam na kwalifikacjach do zabiegu i specjalnie pytałam o to co będzie jak bym chciała po zabiegu rodzić.
Źródło: suczyniec.pl/viewtopic.php?t=8371